ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΑΕΙ & ΑΤΕΙ

 

●  Στις  25/8/2010 οι παρακάτω μαθητές του Σχολείου μας εισήχθησαν στις Πανεπιστημιακές και Τεχνολογικές σχολές της χώρας :

ΟΜΑΔΑ Β' 2010   (90%)

ΕΠΙΘΕΤΟ

ONOMA

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ    ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 ΓΕΛΠΑΣΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ    ΠΑΤΡΑΣ
3 ΔΕΜΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ    ΤΕΙ  ΣΕΡΡΩΝ
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ    ΔΙΟΙΚ.   ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ     (ΣΥΔ) ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
5 ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ  ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ  ΕΚΠ/ΣΗΣ  ΘΡΑΚΗΣ  (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
6 ΜΠΑΝΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ    ΤΕΙ  ΣΕΡΡΩΝ
7 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ    ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΣΕΡΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΚΤΗΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ  ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ  ΕΠΙΚΟΙ. ΤΕΙ  ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ   (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
9 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤ.  & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΓΡ. ΕΠΙΧΕΙΡ.ΤΕΙ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 ΤΟΡΝΙΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ       ΑΙΓΑΙΟΥ   (ΡΟΔΟΣ)
11 ΤΣΟΚΛΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ   & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ   (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
12 ΧΥΣΑ ΑΡΝΤΙΤ ΒΑΣΙΛΛΑΧ ΣΑΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ    ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΟΜΑΔΑ Β' 2010   (10%)

ΕΠΙΘΕΤΟ

ONOMA

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

13

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛΕΝΗ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

14

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΡΟΣΤ. & ΣΥΝΤ.ΠΟΛ. ΚΛΗΡΟΝ ΤΕΙ ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)

Η Διεύθυνση, ο Σύλλογος των εκπαιδευτικών και ο Σύλλογος Γονέων τους εύχονται καλή σταδιοδρομία.

●  Στις  25/8/2009 οι παρακάτω μαθητές του Σχολείου μας εισήχθησαν στις Πανεπιστημιακές και Τεχνολογικές σχολές της χώρας :

ΕΠΙΘΕΤΟ

ONOMA

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

1

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚ. TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

2

ΓΙΑΡΗΜΑΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΕΒΑΣΤΗ

IΣTOPIAΣ  ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

3

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ

4

ΘΩΜΑΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΑΦΝΗ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ

5

ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΜΠΟΡΙΑΣ   &  ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ  TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)

6

ΚΥΡΤΣΙΔΟΥ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΙΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧ. & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓ. ΠΕΛ/ΣΟΥ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

7

ΜΠΑΝΑΤΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΡ. ΑΝΑΠΤ. & ΔΙΟΙΚ. ΑΓΡ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

8

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ  TEI ΣΕΡΡΩΝ

9

ΠΑΠΑΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΖΗΝΟΒΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

10

ΣΑΧΠΑΖΙΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΓΥΡΩ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

11

ΤΕΚΕΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΜΠΟΡΙΑΣ   &  ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ  TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)

 

Η Διεύθυνση, ο Σύλλογος των Εκπαιδευτικών και ο Σύλλογος Γονέων τους εύχονται καλή σταδιοδρομία.

●  Στις  26/8/2008 οι παρακάτω μαθητές του Σχολείου μας εισήχθησαν στις Πανεπιστημιακές και Τεχνολογικές σχολές της χώρας :

ΕΠΙΘΕΤΟ

ONOMA

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

1

ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

3

ΤΣΟΚΛΕΝΙΔΟΥ

ΜΑΚΡΙΝΑ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠΑΙΔΕΥΣHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

4

ΤΣΟΜΑΪΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΑΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑTEI ΠΑΤΡΑ

Η Διεύθυνση, ο Σύλλογος των Εκπαιδευτικών και ο Σύλλογος Γονέων τους εύχονται καλή σταδιοδρομία.